Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis30 Temmuz 202681 İl
Özel Teknik Servis Hizmeti

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi

0 850 307 34 38

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi İletişim Bilgileri

📱 Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi Adresi81 İl
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 114 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi30.07.2026
Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi olarak 81 İl genelinde Endüstriyel Çamaşır Makinesi cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. İlgili hizmetler: Endüstriyel Servisi ve Endüstriyel Kahve Makinesi Servisi. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Endüstriyel Çamaşır Makinesi cihazları için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. 81 İl genelinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Cihazınızın marka ve modeline uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; arıza kodu ve yapılan işlem servis formunda belirtilir. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Türkiye'nin 81 ilinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hattını aramanız yeterlidir; 81 İl genelinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi — Sık Sorulan Sorular

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi telefon numarası nedir?

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi yetkili servis mi?

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; 81 İl genelinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hangi arızalara bakıyor?

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi 81 İl genelinde Endüstriyel Çamaşır Makinesi cihazlarında arıza, bakım, montaj ve onarım işlemlerine uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi çalışma saatleri nedir?

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hangi bölgelerde hizmet veriyor?

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi 81 il genelinde yerinde servis sunar; il bazlı hizmet sayfalarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi ücreti nasıl belirleniyor?

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi ücreti arıza türü, yedek parça ve işçilik kapsamına göre yerinde tespit sonrası netleştirilir; onay alınmadan işlem yapılmaz.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi bakım hizmeti veriyor mu?

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi periyodik bakım, arıza tespiti ve onarım hizmetlerinin tamamını sunar; bakım randevusu için 0 850 307 34 38 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi — arıza tespiti, bakım ve onarım için hemen arayın.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi kapsamında 81 il bölgesinde Endüstriyel Çamaşır Makinesi cihazlarında arıza tespiti, bakım, montaj ve onarım hizmeti sunuyoruz. Deneyimli teknisyen kadromuz cihazınızdaki sorunu yerinde analiz eder ve onayınızla müdahale planını netleştirir. Endüstriyel Çamaşır Makinesi cihazınızda performans düşüklüğü, ses, koku, su kaçağı, çalışmama veya hata kodu gibi arızalarda aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; tüm marka ve modellerde teknik destek verilir. Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Yapılan işçilik garanti altına alınır. Yedek parça ihtiyacı servis öncesinde paylaşılır; onay alınmadan ek ücret uygulanmaz. 81 il genelinde yerinde müdahale ile cihazınızı taşımadan çözüm üretilir. Randevu oluşturmak için 0 850 307 34 38 numaralı Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hattını arayabilir; haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz. Servis sonrası cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir; Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi kapsamında şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile hizmet tamamlanır. Endüstriyel Çamaşır Makinesi servisinde elektronik kart, motor, pompa, rezistans, sensör ve mekanik aksam arızalarına model bazlı müdahale yapılır; arıza kodu kayıt altına alınır. 81 il bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi kapsamında hızlı ulaşım ve güvenilir özel servis desteği sunulur.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Türkiye genelinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi — Müşteri Yorumları

Türkiye — müşteri geri bildirimleri
Mehmet K.Türkiye
★★★★★

Türkiye bölgesinde Endüstriyel Çamaşır Makinesi arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Türkiye
★★★★★

Türkiye için Endüstriyel Çamaşır Makinesi servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Türkiye
★★★★★

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hattından randevu aldım. Türkiye bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Türkiye
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hattını öneririm. Türkiye bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Türkiye
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Türkiye için güvenilir özel servis.

Burak C.Türkiye
★★★★★

Türkiye bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Türkiye
★★★★★

Türkiye bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Türkiye
★★★★★

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi üzerinden iletişime geçtim; Türkiye adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Mehmet K.Türkiye
★★★★★

Türkiye bölgesinde Endüstriyel Çamaşır Makinesi arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Türkiye
★★★★★

Türkiye için Endüstriyel Çamaşır Makinesi servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Türkiye
★★★★★

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hattından randevu aldım. Türkiye bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Türkiye
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi hattını öneririm. Türkiye bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Türkiye
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Türkiye için güvenilir özel servis.

Burak C.Türkiye
★★★★★

Türkiye bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Türkiye
★★★★★

Türkiye bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Türkiye
★★★★★

Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi üzerinden iletişime geçtim; Türkiye adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Diğer Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Beyaz Eşya Servisleri

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara